Calibro Sense

Dünyanın en ince e-okuyucusu Calibro Sense

Calibro’nun Sense modeli hem daha hızlı, hem dünyanın en ince e-okuyucusu, hem de bulunduğunuz ortama göre ışığını otomatik olarak ayarlayabiliyor.

Calibro Sense modeline sahip olabilmek için yukarıdaki “Satın Al” butonuna tıklamanız yeterli.
Kağıt doğallığı

E-kitap okuyucularını tabletlerden, cep telefonlarından ve parlak ekranlardan farklı kılan en büyük özelliği kağıt hissini aynen yaşatan e-ink teknolojisidir. Piksel mantığından çok farklı olan dijital mürekkep teknolojisi e-ink asla gözleri yormaz ve şarjı çok ekonomik olarak kullanır. Calibro e-ink teknolojisinin son örneğidir. Kitap keyfiniz aynen devam eder, ekranı güneşin altında parlamaz, gece okurken tıpkı gerçek kitap gibi ışığa ihtiyaç duyar. Özetle e-kitaplar da aslında kitaptır.
Dokunmak güzeldir

Dokunma teknolojisi artık bütün mobil cihazların değişmez fonksiyonu oldu. Calibro Sense, dokunmatik ekranı ile hem sayfalar arasında kolayca gezinme hem de sayfaları okuma alışkanlıklarına göre ayarlama imkanı tanıyor.
Her yerde yanınızda

Calibro Sense 155 gram ağırlığı ile çantanızda, cebinizde her yere taşıyabileceğiniz şekilde üretildi. Binlerce kitaplık bir kütüphane için hayallerin ötesinde bir hafiflik.
Uzun batarya ömrü

Günlük hayatımızdaki teknolojik cihazların ortalama 1 günlük şarj sürelerine inat Calibro’nun tüm modelleri 30 güne kadar dayanabilen batarya ömürleri ile kitap okuma keyfinizi asla bölmez. Binlerce sayfayı sorunsuzca okuyabilirsiniz.
Kablosuz internetin olduğu her yerde

Calibro e-kitap okuyucularının içine entegre Wi-Fi imkanı sayesinde kablosuz internet olan her yerde Calibro Mağaza'ya bağlanabilir,
e-kitaplarınızı satın alabilir ve indirebilirsiniz. Hem de birkaç saniye içinde...
Hafızası çok güçlü

Calibro Sense modelinde 4 GB dahili hafıza bulunuyor. Yaklaşık 3 bin kitaba tekabül eden bu kapasiteyi harici SD kartlar ile 32 GB’a çıkarmak mümkün. Bu da yaklaşık 24 bin kitap demek. Hayali bile güzel.
Tüm cihazlarda özgürce okuyabilirsiniz

Calibro’nun e-ink ekranları ile maksimum okuma keyfi alacağınız e-kitaplarınızı tüm iOS ve Android cihazlarınızda da sorunsuz olarak okuyabilirsiniz. Calibro uygulaması ayrıca çok yakında Mac ve Windows işletim sistemine sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda da yer alacak. Calibro’nun tüm modelleri e-kitap formatlarının tamamını desteklemektedir.
Sözlük desteği

Calibro’nun tüm modellerinde Türkiye’nin en popüler online sözlüğü Sesli Sözlük’ün İngilizce - Türkçe sözlük desteği bulunuyor. Ayrıca sadece Sense modelinde ABBYY’nin İngilizce’den birçok batı diline sözlük desteği vardır.
Tam senin stilin

Calibro cihazlar farklı okuma alışkanlıklarına hitap edebilen yazı özelliklerine sahip. Çeşitli fontların ve puntoların yer aldığı Calibro’da kalın, italik gibi seçeneklerle okuma alışkanlıklarınızı özelleştirebilirsiniz.
Mağaza

Calibro e-kitap okuyucuları ve Calibro Mağaza ile e-kitap okumak artık çok kolay. İsterseniz cihazın içine entegre Calibro Mağaza'dan; isterseniz bilgisayardan store.calibro.com’a girerek binlerce e-kitap arasından dilediklerinizi satın alıp indirebilirsiniz.